DRODZY BRACIA I SIOSTRY

Chwała Pana objawiła się wśród nas i będzie się objawiała zawsze, aż do Jego powtórnego przyjścia. W zmiennych kolejach naszego życia wspominamy wciąż na nowo i przeżywamy tajemnice naszego zbawienia.

Wiedzcie, najmilsi Bracia, że dzięki miłosierdziu Bożemu, tak jak zakosztowaliście radości narodzenia Pana naszego, Jezusa Chrystusa, tak i dziś oznajmiamy Wam radość najbliższej Paschy – Zmartwychwstania naszego Pana i Boga.

6 marca będzie Środa Popielcowa i początek Wielkiego Postu.

21 kwietnia z radością będziemy celebrować Paschę Pana naszego Jezusa Chrystusa.

2 czerwca będzie Wniebowstąpienie Pana naszego Jezusa Chrystusa.

9 czerwca dzień Zesłania Ducha Świętego.

20 czerwca – uroczysty obchód Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej.

1 grudnia będzie Pierwsza Niedziela Adwentu Pana naszego Jezusa Chrystusa.

Chrystusowi, który był, który jest i który przychodzi, Panu czasu i historii, cześć i chwała na wieki wieków. Amen.