Konkurs Kolęd i Pastorałek w Krużlowej

Z inicjatywy ks. Mrózka nasze młode urocze parafianki 13 stycznia 2018r wzięły udział po raz pierwszy w Konkursie Kolęd i Pastorałek w Krużlowej. 2 miejsce w kategorii klas 0-3 zdobyła Julia Matug z kl. 3a, natomiast w kategorii 4-7sp Patrycja Zegar z kl. 7a zdobyła 1 nagrodę, a tuż za nią uplasowała się Aleksandra Usarz z kl. 4a, której przyznano 2 miejsce.
Dziewczyny do konkursu przygotowała K. Olszówka-Łępa. Już w niedzielę 21 stycznia w Krużlowej , w Sanktuarium Przemienienia Pańskiego odbędzie się koncert laureatów i wręczenie nagród.