OGŁOSZENIA 2019-01-06

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Uroczystość Objawienia Pańskiego

 1.  Dzisiaj w Uroczystość Objawienia Pańskiego modlimy się za wszystkich pracujących na misjach, także misjonarzy pochodzących z naszej parafii (O. Adam Januś, Ks. Tadeusz Sępek, Br. Jacek Pomykacz).
 2. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Bożego Narodzenia.
 3. Bóg zapłać za ofiary złożone w I piątek a także dzisiaj na cele misyjne. Bóg zapłać za wsparcie działalności misyjnej Br. Jacka w Sudanie Południowym przez zakup kadzidła i kredy.
 4. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele inwestycyjne naszej parafii.
 5. Bóg zapłać za ofiary złożone w ostatnim czasie, w kopertach na prace przy kościele. Dziękujemy: Rodzinie z ul. Tarnowskiej 203, ul. A. Mickiewicza 20, ul. Tuchowskiej 83, ul. Tuchowskiej 113, ul. W. Jagiełły 44, Januszowi i Michalinie Pawłowiczom, Marzenie i Marcinowi Bzińskim, Salomei Januś z ul. M. Reya 61, Zofii Zbylut z ul. Leśnej 43, Wszystkim ofiarodawcom, także tym, którzy prosili o anonimowość –  serdeczne Bóg zapłać.
 6. W sobotę (12. 01.) zapraszamy wszystkich czcicieli na kolejną nowennę ku czci św. Rity na godz. 17.00.
 7. Na stronie internetowej naszej parafii, znajdują się szczegóły dotyczące pielgrzymki do Ziemi Świętej.
 8. Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. Prosimy na poniedziałek i sobotę następne rodziny z kolejki.
 9. Proszono o ogłoszenie:
  Sprzedaż wody z hydrantu w Zalasowej od 1 stycznia 2019 r., prowadzona będzie w środy i soboty w godz. od 7.00 do 8.00.
 10. We wtorek, 22 stycznia od godz. 13.00 w naszym Ośrodku Zdrowia, odbędzie się kompleksowe, komputerowe badanie wzroku wraz z możliwością zakupu okularów. Szczegóły w gablocie ogłoszeń i w Ośrodku Zdrowia.
 11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” przeczytać możemy m. in. o królach, którzy odwiedzili nowo narodzonego Jezusa oraz o pięknie życia w małżeństwie sakramentalnym. Załączony jest również obrazek z modlitwą żony za męża. W tygodniku „Niedziela” przeczytać możemy o: szukaniu Boga w codzienności oraz wywiad z wirtuozem fortepianu – Rafałem Blechaczem.
 12. Intencje mszalne…
 13. Porządek kolędy…
 14. Na dobre przeżycie dzisiejszej Uroczystości Objawienia Pańskiego w gronie bliskich i przyjaciół niech błogosławi nam Jezus.

 © 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress