OGŁOSZENIA 2019-02-10

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
V Niedziela Zwykła

  1. W liturgii Kościoła, w tym tygodniu przeżywać będziemy: w czwartek święto św. Cyryla – mnicha i Metodego – biskupa, patronów Europy.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone przed tygodniem na ogrzewanie naszego kościoła.
  3. Składka zbierana w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.
  4. Dziękujemy za ofiary złożone w ostatnim czasie, w kopertach na potrzeby parafii. I tak dziękujemy: Rodzinie z ul. A. Mickiewicza 128, ul. Tuchowskiej 71, ul. Karpackiej 88, ul. Tuchowskiej 58, ul. Zielonej 57, ul. Piastowskiej 31, ul. Tuchowskiej 108, ul. Tuchowskiej 110, ul. J. Kochanowskiego 63, ul. Karpackiej 35/6, ul. J. Słowackiego 5, Salomei Kapustka z ul. Karpackiej 82 oraz Bogumile i Ryszardowi Kluzek z ul. Tuchowskiej 72. Za te ofiary wszystkim ofiarodawcom –  serdeczne Bóg zapłać.
  5. Bardzo dziękujemy za ufundowanie żarówek ledowych do pająka przy chórze. Bóg zapłać. Już są zmienione i oświetlają wnętrze naszej świątyni.
  6. Zakończyliśmy duszpasterskie odwiedziny Waszych Rodzin.  Bardzo Wam dziękujemy za życzliwe przyjęcie w klimacie wspólnej modlitwy i dzielenia się zatroskaniem o aktualne problemy Kościoła, naszej parafii i waszych Rodzin. Dziękujemy bardzo także za przywożenie w kolejne dni na kolędę, za odwożenie po jej zakończeniu, a także za przewożenie i wskazywanie drogi między kolejnymi domami. Bóg zapłać za życzliwość i zaufanie, za posiłki, za świadectwo Waszej wiary oraz za złożone przy okazji kolędy ofiary. Część z tych ofiar przekazaliśmy na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie i na „Caritas Sacerdotalis” – czyli fundusz emerytalny dla kapłanów emerytów i chorych kapłanów. Bóg zapłać także za ofiary dla pana kościelnego jako wynagrodzenie za Jego całoroczne posługiwanie w naszej świątyni, za ofiary dla ministrantów i lektorów.
  7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. Bardzo prosimy na poniedziałek i sobotę następne rodziny z kolejki.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” polecamy artykuł o tym: dlaczego Maryja płakała nad światem, czyli o orędziu Matki Bożej z Akity. W „Niedzieli” polecamy artykuł-przestrogę przed cybernarzędziami, które służą zdobywaniu informacji o nas.
  9. Intencje mszalne…
  10. Drodzy Parafianie i Goście, na dobre przeżycie niedzieli i całego tygodnia, który przed nami przyjmijcie Boże błogosławieństwo.


© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress