OGŁOSZENIA 2019-02-24

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
VII Niedziela Zwykła

 1. W tym tygodniu wypada I piątek i I sobota marca. Z tej racji możliwość spowiedzi będzie w środę i czwartek od godz. 16.00, a w piątek od godz. 15.30.
 2. Do chorych w I piątek udamy się: ks. proboszcz od godz. 8.00, zaś ks. Sławomir od godz. 15.00.
 3. Zmiana tajemnic różańcowych dla Róż Żywego Różańca będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.00.
 4. W przyszłą niedzielę (3 marca) zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w ramach „Nabożeństwa czterdziestogodzinnego”. Od godz. 12.00 – 13.00 mieszkańców ulic: K. Wielkiego, Norwida, Sportowej, Słowackiego. Od godz. 13.00 – 14.00 mieszkańców ulic: Tarnowskiej, Wł. Jagiełły, Królowej Jadwigi, Łokietka, Węgierskiej, Jagiellońskiej, Mickiewicza, Ogrodowej, Krótkiej, Kochanowskiego, Tuwima, Zgodnej. Od godz. 14.00 – 15.00 mieszkańców ulic: Tuchowskiej, Bukowej, Mieszka I, Piastowskiej, Południowej. Od godz. 15.00 – 16.00 mieszkańców ulic: Karpackiej, Zielonej, Krasińskiego, Reja, Reymonta, Leśnej, Granicznej, św. Walentego, Kościelnej.
 5. Dziękujemy za ofiary złożone w ostatnim czasie, w kopertach na potrzeby parafii i przelane na konto parafii. I tak dziękujemy: Rodzinie z ul. Tarnowskiej 43 oraz Anecie i Piotrowi Pyzikom z ul. A. Mickiewicza 107. Za te ofiary wszystkim ofiarodawcom, także tym, którzy prosili o anonimowość –  serdeczne Bóg zapłać.
 6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty (środki chemiczne i pranie). Bardzo prosimy na poniedziałek i sobotę następne rodziny z kolejki.
 7. Spotkanie aspirantów i ministrantów w środę po Mszy św. wieczornej.
 8. Spotkanie Grupy Młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej.
 9. Stowarzyszenie Zalasowian zaprasza w sobotę 2 marca na Jarmark Zalasowski do Pałacu Pod Dębami, w godz. od 8.00 do 12.00.
 10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” polecamy artykuł o nadzwyczajnych szafarzach Komunii Świętej oraz o tym, jak się zachować w kościele. W „Niedzieli” przeczytać możemy m. in. wywiad z lekarką, która asystowała przy operacji Jana Pawła II, po zamachu na niego w 1981 r.
 11. Intencje mszalne…
 12. Z życzeniami dobrej, spokojnej niedzieli, dobrego i owocnego tygodnia, który przed nami, przyjmijcie Moi Drodzy Boże błogosławieństwo.


© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress