OGŁOSZENIA 2019-07-07

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
14 niedziela zwykła

 1.  W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek wspomnienie św. Jana z Dukli – prezbitera, w czwartek święto św. Benedykta – opata, patrona Europy, w piątek wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu – biskupa i męczennika, w sobotę wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta – pustelników, patronów diecezji.
 2. W sobotę na godz. 18.00 zapraszamy na kolejną nowennę ku czci św. Rity i Mszę św.
 3. Bardzo dziękuję za ofiary złożone w kopertach na spłatę należności za prace przy kanalizacji kościoła: Rodzinie z ul. Tuchowskiej 22, ul. W. Jagiełły, 42. Wszystkim ofiarodawcom, także tym, anonimowym składam serdeczne Bóg zapłać.
 4. Bóg zapłać za wszystkie ofiary z I piątku na potrzeby misji.
 5. Bóg zapłać wszystkim, którzy w ubiegły czwartek wraz z Ks. Sławomirem pieszo pielgrzymowali do Sanktuarium Tuchowskiego.
 6. Trwają zapisy na 37 Piesza Pielgrzymkę z Tarnowa na Jasna Górę. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.
 7. W zakrystii są jeszcze do odebrania zdjęcia z festynu parafialnego.
 8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty (środki czystości i pranie). Bóg zapłać. Bardzo prosimy na poniedziałek i sobotę następne rodziny z kolejki.
 9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” znajdziemy m. in. teologiczne wyjaśnienie, jak rozumieć i jak traktować modlitwę ks. Dolindo „Jezu, Ty się tym zajmij”. W „Niedzieli” polecamy m. in. artykuł o Islandii, która 30 lat temu odwiedził Jan Paweł II, zachwycał się jej pięknem i wzywał do wierności.
 10. Intencje mszalne…
 11. Aby dobrze przeżyć niedzielny czas odpoczynku, kolejne dni tygodnia, który przed nami, by każdego dnia dochować wierności Chrystusowi i Jego Ewangelii, niech nam błogosławi Eucharystyczny Jezus.


© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress