OGŁOSZENIA 2019-07-14

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy: w  poniedziałek wspomnienie św. Bonawentury – biskupa i doktora Kościoła, we wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, w czwartek wspomnienie św. Szymona z Lipnicy – prezbitera.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby naszej parafii.
  3. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  4. Bardzo dziękuję za ofiary złożone w kopertach na spłatę należności za prace przy kanalizacji kościoła: Rodzinie z ul. Tarnowskiej 49 i ul. K. Wielkiego 44. Bóg zapłać.
  5. W przyszłą niedzielę z racji przypadającego 25 lipca wspomnienia św. Krzysztofa, który jest patronem kierowców i podróżujących, po każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo wszelkich pojazdów mechanicznych i ich poświęcenie. Przy tej okazji będzie można otrzymać pamiątkową naklejkę z modlitwą kierowcy oraz złożyć ofiarę do puszek na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty (środki czystości i pranie). Bóg zapłać. Bardzo prosimy na poniedziałek i sobotę następne rodziny z kolejki.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać m. in. o tym czym jest szkaplerz i skąd pochodzi niezwykła moc tych dwóch malutkich skrawków materiału z wizerunkami Matki Boskiej z Góry Karmel i Serca Pana Jezusa. W „Niedzieli” polecamy m. in. tekst o Ośrodku Rehabilitacji Trędowatych w Indiach, który pół wieku temu założył Ks. Adam Wiśniewski – polski pallotyn.
  8. Intencje mszalne…
  9. Wam wszystkim drodzy parafianie i przybyli goście, na ten niedzielny czas i cały tydzień, który przed nami, niech błogosławi dobry Bóg.


© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress