II Parafialny Konkurs Kolęd i Pastorałek Lulajże Jezuniu

Parafia pw. św. Jana Ewangelisty w Zalasowej

Cele:

• kultywowanie tradycji świątecznych
  • rozbudzenie chęci wspólnego śpiewania kolęd, pastorałek
  • rozwijanie talentów muzycznych
  • rozbudzanie zainteresowań muzycznych
  • integracja parafii
  • upowszechnianie kultury muzycznej
  • prezentacja wartościowych kolęd i pastorałek
  1. Warunkiem udziału w konkursie jest nadesłanie nagrania kolędy lub pastorałki wykonanej rodzinnie – zespołowo /najmniej 2 osoby/  /np. telefonem/ wraz z Załącznikiem nr 1 na adres: zalasowaparafia@gmail.com
  2. Nagranie może być z instrumentem, podkładem muzycznym lub a capella czyli bez towarzyszenia instrumentu.
  3. Konkurs przeznaczony jest dla zespołów rodzinnych.
  4. Organizatorem konkursu jest Parafia Zalasowa.
  5. Uczestnicy konkursu: mieszkańcy parafii Zalasowa.
  6. Uczestnicy przesyłając nagrany utwór na wskazany adres mail zalasowaparafia@gmail.com
  7. Termin nadsyłania nagrań: 28 grudnia 2021r. do g. 20.00.
  8. Nagrane kolędy i pastorałki oceniane będą przez profesjonalne Jury powołane przez organizatorów.
  9. Jury konkursu będzie brało pod uwagę:
  • umiejętności wokalne i instrumentalne
  • dobór repertuaru
  • interpretacja
  • ogólny wyraz artystyczny
  1. Autorzy wyróżnionych i nagrodzonych prac będą powiadomieni o wyróżnieniu drogą mailową lub telefoniczną.
  2. Laureaci otrzymają nagrody oraz zaśpiewają kolędę lub pastorałkę podczas uroczystej gali wręczenia nagród w kościele św. Jana Ewangelisty w Zalasowej dn. 6 stycznia 2022r
  3. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do publikacji nagrodzonych i wyróżnionych nagrań, bez dodatkowej zgody autorów i bez honorarium autorskiego.
  4. W sprawach nieujętych w regulaminie decydują organizatorzy.

Tutaj pobierz Kartę zgłoszenia do konkursu Lulajże Jezuniu: Załącznik nr 1