Jest w każdym sercu miejsce na CUD

Kolejny raz przed pasterką został zorganizowany koncert wigilijny, który mogliśmy wysłuchać w kościele, ale przede wszystkim przez transmisję on-line. W oczekiwaniu na uroczystą pasterkę młodzież młodsza i nieco starsza wprowadziła nas w zadumę, refleksję na cudem Bożego Narodzenia.
Vocal: /od lewej strony na nagraniu/Natalia Kawa, Albert Kusek, Aleksandra Golec, Milena Kusek, Jakub Stepek, Katarzyna Mikrut, Izabela Golec, Oliwia Kawa /prowadząca/.
W nagraniu można usłyszeć: Maję Michalik i Bartłomieja Kozaka /akordeon/. Muzycy: Rafał Łępa /klawisze/, Jakub Łępa /saksofon/, Mariusz Kos /perkusja/, Zbigniew Łępa /gitara basowa/.

Nagranie i montaż: Jakub Stepek , Mariusz Kos, Gabriela Kluzek. Nad całością czuwała Krystyna Olszówka-Łępa.

Źródło: youtube.com