OGŁOSZENIA 2019-10-06

27 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy: w poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, w przyszłą niedzielę Dzień Papieski.
  2. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach różańcowych w kościele, w ciągu tygodnia o godz. 17.30 zaś w niedziele o godz. 15.30.
  3. Różaniec przy figurze Matki Bożej obok domu rodzinnego Ks. Infułata Zdzisława, odmawiany jest codziennie o godz. 18.00.
  4. Bóg zapłać za ofiarę od anonimowego ofiarodawcy na spłatę należności za prace przy kanalizacji kościoła.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone w I piątek na potrzeby misji.
  6. Uczniów klas 7 i ich rodziców, zapraszamy na spotkanie we wtorek po Mszy św. wieczornej.
  7. W sobotę zapraszamy na nowennę i Mszę św. ku czci św. Rity. Nowenna rozpocznie się po Nabożeństwie różańcowym.
  8. W gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej naszej parafii możemy przeczytać: Komunikat o Radiowo-Internetowym Studium Biblijnym, Słowo Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski przed Wyborami Parlamentarnymi oraz informacje o Kursie Fotografowania i Filmowania w czasie Liturgii.
  9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty (środki czystości i pranie). Bóg zapłać. Bardzo prosimy na poniedziałek i sobotę następne rodziny z kolejki.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” możemy przeczytać m. in. o tym, jak św. siostrę Faustynę widział jej kierownik duchowy ks. Michał Sopoćko oraz o Śp. Janie Kobuszewskim, który żartami rozbrajał smutki świata. W tygodniku „Niedziela” tematem numeru jest: modlitwa różańcowa. Do nabycia są kalendarze rolników oraz kalendarze z wieńcami dożynkowymi a także nowy numer biuletynu zalasowskiego.
  12. Na dobre przeżycie niedzieli i całego tygodnia, na wierne spełnianie naszych codziennych obowiązków ale też i na to, by wyznawana przez nas wiara w żywego Boga miała głębokie zakorzenienie w naszych sercach, przyjmijmy Boże błogosławieństwo.