OGŁOSZENIA 2019-11-17

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
33 NIEDZIELA ZWYKŁA

 1.  W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy: w poniedziałek wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny – dziewicy i męczennicy, w środę wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego – prezbitera, w czwartek wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny, w piątek wspomnienie św. Cecylii – dziewicy i męczennicy.
 2. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
 3. Dzisiaj przypada Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych oraz Światowy Dzień Ubogich.
 4. Bóg zapłać za ofiarę złożoną na prace przy kościele: Rodzinie z  ul. Tarnowskiej 121.
 5. Próba scholi w przyszłą niedzielę o godz. 10.15.
 6. Uczniów klasy 8 i ich rodziców, zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę na Mszę św. na godz. 16.00. Po tej Mszy św. spotkanie w kościele.
 7. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 będzie sprawowana Msza św. w intencji naszych chórzystów z okazji wspomnienia św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej. Po Mszy św. wszystkich chórzystów zapraszamy na spotkanie na plebanii.
 8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. (środki czystości i pranie) Bóg zapłać. Bardzo prosimy na poniedziałek i sobotę następne rodziny z kolejki.
 9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” polecamy artykuł m. in. o tym, dlaczego Anioł Stróż nie chronił Ojca Pio. W Tygodniku „Niedziela” tematem numeru jest: Senior – moc i słabość.
 10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł Śp. Zygmunt Pochroń, który mieszkał przy ul. Mickiewicza. Jego pogrzeb odbył się we wtorek. Polećmy Śp. Zygmunta miłosiernemu Bogu. Dobry Jezu…
 11. Intencje mszalne…
 12. Na dobre przeżycie niedzieli w gronie bliskich i przyjaciół, na dobre wypełnianie naszych obowiązków w nowym tygodniu, na to byśmy potrafili w naszej codzienności, dobrze odczytywać Boże znaki, przyjmijmy Boże błogosławieństwo.


© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress