OGŁOSZENIA 2020-05-24

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
7 Niedziela Wielkanocna

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy: we wtorek wspomnienie św. Filipa Nereusza – prezbitera, w piątek wspomnienie św. Urszuli Leduchowskiej – dziewicy, w przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  2. Nabożeństwa Majowe sprawowane są w naszym kościele, w ciągu tygodnia o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 15.30. Codziennie po wieczornej Mszy św. odmawiany jest w kościele różaniec o ustanie epidemii wirusa.
  3. Dzisiaj całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii. Po Mszy św. wspólnie ją rozpoczniemy a następnie będzie czas na prywatną modlitwę przed Eucharystycznym Jezusem.
  4. W czwartek od godz. 16.30 będzie w kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi.
  5. Bardzo dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii i utrzymanie kościoła: Rodzinie z ul. Mieszka I 25 A, ul. Karpackiej 15, ul. Granicznej 43, ul. W. Jagiełły 42, oraz wpłatę z Oslo. Za wszystkie złożone ofiary: w kopertach, wpłacone na konto parafii i przekazane osobiście, wszystkim ofiarodawcom, także tym którzy prosili o anonimowość Bóg zapłać.
  6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. (środki czystości i pranie) Bóg zapłać. Bardzo prosimy na poniedziałek i sobotę następne rodziny z kolejki.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” znajdziemy specjalny dodatek o Polakach ratujących Żydów w czasie II wojny światowej. W „Niedzieli” znajdziemy m. in. pełna treść listu emerytowanego papieża Benedykta XVI, w którym wspomina wyzwania, z jakimi przyszło się zmierzyć św. Janowi Pawłowi II. Gazety wyłożone są przy wyjściu z kościoła.
  8. Intencje mszalne…
  9. Na dobre przeżycie niedzieli, tygodnia, który przed nami, na nasze podążanie do nieba ziemskimi drogami, niech nam błogosławi Jezus w Najświętszym Sakramencie.


© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress