OGŁOSZENIA 2020-07-26

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA ZWYKŁA 

  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy: w środę wspomnienie św. Marty, w piątek wspomnienie św. Ignacego z Loyoli – prezbitera, w sobotę wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego – biskupa i doktora Kościoła.
  2. W tym tygodniu przypada I sobota sierpnia, który jest miesiącem dobrowolnej abstynencji.
  3. Bardzo dziękuję za ofiary złożone ostatnio na potrzeby parafii: Rodzinie z ul. Zielonej 11, ul. Zielonej 26 oraz anonimowym ofiarodawcom. Za wszystkie te ofiary – Bóg zapłać.
  4. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dzisiaj do puszek na środki transportu dla misjonarzy.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych dla Róż Żywego Różańca w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.00.
  6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. (środki czystości i pranie) Bóg zapłać. Bardzo prosimy na poniedziałek i sobotę następne rodziny z kolejki.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” polecamy m. in. tekst o św. Annie, babci samego Syna Bożego. W tygodniku „Niedziela” znajdziemy m. in. świadectwa wiary sportowców, które inspirują.
  8. Intencje mszalne…
  9. Drodzy parafianie i goście, na ten niedzielny czas, na kolejne dni tygodnia, który przed nami, na to byśmy zawsze potrafili szukać i cenić sobie to co najważniejsze, niech błogosławi nam Chrystus.


© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress