OGŁOSZENIA 2020-08-02

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
18 NIEDZIELA ZWYKŁA 

 1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy: we wtorek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya – prezbitera, w czwartek święto Przemienienia Pańskiego, w sobotę wspomnienie św. Dominika – prezbitera.
 2. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek sierpnia. Z tej racji możliwość spowiedzi będzie w środę i czwartek od godz. 17.00 a w piątek od 16.30.
 3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00, w intencji powołań i za powołanych.
 4. W piątek udamy się do chorych od godz. 8.00. Udamy się do tych chorych, którzy byli zgłoszeni miesiąc temu.
 5. W sobotę na godz. 18.00, zapraszamy na kolejną nowennę ku czci św. Rity i Mszę św.
 6. Bardzo dziękuję za ofiary złożone ostatnio na potrzeby parafii: Rodzinie z ul. W. Jagiełły 7, ul. K. Wielkiego 106. Za te ofiary – Bóg zapłać.
 7. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na cele diecezjalne. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
 8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. (środki czystości i pranie) Bóg zapłać. Bardzo prosimy na poniedziałek i sobotę następne rodziny z kolejki.
 9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” polecamy m. in. tekst o gotyckich katedrach – czy umiemy czytać dziś tę księgę, którą jest katedra? W tygodniku „Niedziela” znajdziemy m. in. artykuł o aniołach – kim są i jak działają?
 10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła Śp. Stefania Zegar, która ostatnio mieszkała w Maszkienicach a przez długi czas była gospodynią plebańską w naszej parafii. Jej pogrzeb odbył się w piątek. Polećmy duszę Śp. Stefanii Miłosiernemu Bogu. Dobry Jezu…
 11. Intencje mszalne…
 12. Drodzy parafianie i goście, na dobre przeżycie niedzieli, na czas odpoczynku i naszych obowiązkó12.w, niech błogosławi nam Chrystus.


© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress