OGŁOSZENIA 2020-08-09

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
19 NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek święto św. Wawrzyńca – diakona i męczennika, we wtorek wspomnienie św. Klary – dziewicy, w piątek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego – prezbitera i męczennika, w sobotę uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.
  2. W sobotę z racji Uroczystości, Msze św. W naszym kościele będą o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i o godz. 15.00 – Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  3. Bardzo dziękuję za ofiary złożone ostatnio na potrzeby parafii: Rodzinie z ul. Sportowej 19, ul. K. Wielkiego 186, ul. J. Kochanowskiego 43, ul. A. Mickiewicza 20, ul. Zielonej 32, ul. Karpackiej 103, ul. Piastowskiej 78. Wszystkim ofiarodawcom, także tym, którzy prosili o anonimowość – Bóg zapłać.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie oraz za ofiary z I piątku na potrzeby misji. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.
  5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. (środki czystości i pranie) Bóg zapłać. Bardzo prosimy na poniedziałek i sobotę? następne rodziny z kolejki.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” polecamy m. in. tekst w wakacyjnym cyklu o rywałdzkim sanktuarium Matki szukających pocieszenia i pokoju ducha. W tygodniku „Niedziela” znajdziemy m. in. artykuł o tym po co nam święci? I w jakich sytuacjach się do nich zwracać? W zakrystii do nabycia jest książka zawierająca wspomnienia o Śp. Ks. Franciszku Tomczyku, opracowana przez naszego rodaka Ks. Mirosława Gawrona. Cena książki to 20 zł.
  7. Intencje mszalne…
  8. Drodzy parafianie i goście, na dobre przeżycie niedzieli, na chwile odpoczynku i pracy, na to byśmy nawet w czasie największych życiowych burz nie utracili naszej wiary w Jezusa, przyjmijmy Boże błogosławieństwo.


© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress