OGŁOSZENIA 2021-05-09

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
6 Niedziela Wielkanocna 

 1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy przeżywamy Rocznicę I Komunii św. dzieci z klas czwartych.
 2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy: w czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy, w piątek święto św. Macieja Apostoła. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 3. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach Majowych w kościele, bądź przy kapliczkach. W naszym kościele w ciągu tygodnia Nabożeństwo Majowe o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 15.30.
 4. Bóg zapłać za ofiary złożone w I piątek na potrzeby misji, za dzisiejsze ofiary na potrzeby naszej parafii. Dziękuje także za ofiarę złożoną przez Rodzinę z ul. Granicznej 43, ul. K. Wielkiego 89 oraz przez anonimowego ofiarodawcę.
 5. Pragnę jeszcze raz podziękować rodzicom dzieci I komunijnych i rodzicom młodzieży, która przyjęła Sakrament Bierzmowania za dar ołtarza złożony na potrzeby naszej parafii. Są to 4 tomy lekcjonarza mszalnego oraz ofiara pieniężna. Bóg zapłać.
 6. Dziękujemy dzieciom I komunijnym za ofiary, które przekazały na potrzeby misji. Jest to kwota 1610 zł. Bóg zapłać.
 7. Spotkanie aspirantów i ministrantów będzie w środę po Mszy św. wieczornej. Spotkanie Grupy Apostolskiej w piątek po wieczornej Mszy św. Zapraszamy.
 8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty (środki czystości i pranie). Bóg zapłać. Bardzo prosimy na poniedziałek i sobotę następne rodziny z kolejki.
 9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” znajdziemy dodatek – Litanię Loretańską do NMP z nowymi wezwaniami. W „Niedzieli” polecamy lekturę tekstu o tym: czy nabożeństwo fatimskie uratuje świat? Do nabycia jest nowy numer biuletynu „W Naszej Zalasowej”.
 10. Proszono o ogłoszenie: W poniedziałek 17 maja od godz. 8.30 w Ośrodku Zdrowia, odbędzie się kompleksowe badanie wzroku wraz z możliwością zakupu okularów. Szczegóły w gablocie ogłoszeń i w Ośrodku Zdrowia.
 11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł Śp. Władysław Mitan, który mieszkał przy ul. A. Mickiewicza. Jego pogrzeb odbył się w piątek. Polećmy nieśmiertelną duszę Śp. Władysława, Miłosiernemu Bogu. Dobry Jezu…
 12. Intencje mszalne…
 13. Na dobre przeżycie niedzieli i kolejnych dni tygodnia, przeżycie ich w miłością do Boga i bliźnich w naszych sercach, przyjmijmy Boże błogosławieństwo.


© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress