OGŁOSZENIA 2021-07-11

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

15 NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu – biskupa i męczennika, we wtorek wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta pustelników, patronów diecezji, w czwartek wspomnienie św. Bonawentury – biskupa i doktora Kościoła, w piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby naszej parafii. Dziękujemy także za ofiary złożone w kopertach, w ostatnim czasie na potrzeby parafii: Rodzinie z ul. A. Mickiewicza 143, ul. Sportowej 14, ul. Piastowskiej 130.
  3. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty (środki czystości i pranie). Bóg zapłać. Bardzo prosimy na poniedziałek i sobotę następne rodziny z kolejki.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać m. in. o relacjach pomiędzy Izraelem a Polską. W „Niedzieli” polecamy m. in. tekst o tym jak francuscy katolicy przeciwstawiają się apostazji i neopogaństwu.
  6. Intencje mszalne…
  7. Wam wszystkim drodzy parafianie i przybyli goście, na ten niedzielny czas i cały tydzień, który przed nami, niech błogosławi dobry Bóg.


© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress