OGŁOSZENIA 2021-07-04

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
14 Niedziela zwykła – 04.07.2021r.

 1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy: we wtorek wspomnienie bł. Marii Teresy Leduchowskiej – dziewicy, w czwartek wspomnienie św. Jana z Dukli – prezbitera.
 2. W sobotę zapraszamy na godz. 18.00 na kolejną nowennę i Mszę świętą ku czci św. Rity.
 3. We wtorek o godzinie 7.00 z naszej parafii wyruszy piesza pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej w ramach Wielkiego Odpustu Tuchowskiego. Zapraszamy wszystkich chętnych.
  Natomiast dziewczęta z DSM oraz aspiranci, ministranci i lektorzy zaproszeni są w czwartek do Tuchowa na Mszę świętą o godz. 15.00.
 4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty (środki czystości
  i pranie). Bóg zapłać. Bardzo prosimy na poniedziałek i sobotę następne rodziny z kolejki.
 5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy m. in. o Małych Braciach Baranka – nowej wspólnocie zakonnej przybyłej niedawno do Polski. W „Niedzieli” warto przeczytać m. in. o Komandosie Pana Boga oraz o Kościele, który przychodzi do młodych.
 6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł: Śp. Włodzimierz Kocoł, który mieszkał przy ul. Łokietka. Jego pogrzeb odbył się w Tarnowie. Polećmy jego nieśmiertelną duszę miłosiernemu Bogu. Dobry Jezu…
 7. Intencje mszalne…
 8. Na dobre przeżycie niedzieli, czas odpoczynku i pracy, przyjmijmy Boże błogosławieństwo.


© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress