OGŁOSZENIA 2021-07-25

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

17 NIEDZIELA ZWYKŁA     

  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek wspomnienie św. Joachima i Anny – rodziców Najświętszej Maryi Panny, w czwartek wspomnienie św. Marty, w sobotę wspomnienie św. Ignacego z Loyoli – prezbitera.
  2. Bardzo dziękuję za ofiary złożone ostatnio na potrzeby parafii: Rodzinie z ul. Karpackiej 33, ul. Zielonej 26 oraz anonimowym ofiarodawcom. Za wszystkie te ofiary – Bóg zapłać.
  3. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dzisiaj do puszek na środki transportu dla misjonarzy i na poszkodowanych w wyniku ostatnich kataklizmów.
  4. Zmiana tajemnic różańcowych dla Róż Żywego Różańca w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.00.
  5. Nasz DSM wraz z opiekunami, zaprasza na ćwiczenia, na świeżym powietrzu, we wtorek o godz. 17.00. Zbiórka obok kościoła. Uczestnicy proszeni są o zabranie karimat. W razie deszczowej pogody będą zajęcia zastępcze w salce.
  6. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 w naszym kościele odbędzie się spotkanie z bratem Jackiem Pomykaczem, podczas którego opowie on o swojej pracy na misjach. Będzie można również złożyć ofiarę na misje gdzie pracuje brat Jacek.
  7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. (środki czystości i pranie) Bóg zapłać. Bardzo prosimy na poniedziałek i sobotę następne rodziny z kolejki.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” polecamy m. in. tekst o świętych Joachimie i Annie – dziadkach Pana Jezusa. W tygodniku „Niedziela” znajdziemy m. in. praktyczne rady, jaki wybrać miód i jak uniknąć kupowania jego szkodliwej podróbki.
  9. Intencje mszalne…
  10. Drodzy parafianie i goście, na ten niedzielny czas, na kolejne dni tygodnia, który przed nami, niech błogosławi nam Chrystus.


© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress