OGŁOSZENIA 2021-09-19

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

25 NIEDZIELA ZWYKŁA     

Światowy Dzień  Środków Społecznego Przekazu

 1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy: w poniedziałek wspomnienie św. Andrzeja Kim Taegon – prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy – męczenników, we wtorek święto św. Mateusza – Apostoła i Ewangelisty, w czwartek wspomnienie św. O. Pio – prezbitera.
 2. Bóg zapłać za ofiary, złożone ostatnio w kopertach i wpłacone na konto parafii z przeznaczeniem na potrzeby naszej parafii: Rodzinie z ul. Kościelnej 4, ul. K. Wielkiego 16, ul. W. Jagiełły 78, ul. Tarnowskiej 121, ul. Tuchowskiej 103, ul. Leśnej 13, ul. Tarnowskiej 11, ul. A. Mickiewicza 128. Wszystkim ofiarodawcom, także tym, którzy prosili o anonimowość bardzo dziękujemy.
 3. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.
 4. Dzieci zapraszamy na Msze św. niedzielne o godz. 11.00, po których będą rozdawane „ziarenka”.
 5. W piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na modlitwę różańcową ze św. Józefem.
 6. Organizowany jest wyjazd na Diecezjalny Dzień Skupienia dla Wspólnoty Apostolstwa Dzieła Pomocy Duszom Czyścowym do Sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie. Wyjazd w sobotę 25 września o godz. 8.00. Zapisy u pana Zdzisława Pecy do środy. Tel. 14 6742358 lub 505 147 406. Zapisać się mogą również osoby, które nie należą do Apostolstwa.
 7. Do nabycia są Kalendarze Rolników w cenie 25 zł.
 8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty (środki czystości i pranie). Bóg zapłać. Bardzo prosimy na poniedziałek i sobotę następne rodziny z kolejki.
 9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” możemy przeczytać m. in. o aktualnych także dziś objawieniach Matki Bożej w La Salette. W tygodniku „Niedziela” przeczytać możemy m. in. o walce Ojca Pio z szatanem. Do nabycia jest także nowy numer biuletynu „W Naszej Zalasowej”.
 10. Proszono o ogłoszenie: Gminny Komisarz Spisowy, pan Paweł Augustyn informuje, że w dniu 25 września tj. sobota, będzie można dokonać obowiązku spisowego w Urzędzie Miejskim w Ryglicach w godz. od 9.00 do 13.00. W dniu 30 września br. upływa termin obowiązkowego spisu powszechnego.
 11. Intencje mszalne…
 12. Drodzy parafianie i goście, na dobre przeżycie niedzieli, na nowy tydzień naszych obowiązków, na dobre i odpowiedzialne korzystanie ze środków społecznego przekazu każdego dnia, przyjmijmy Boże błogosławieństwo.


© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress