OGŁOSZENIA 2021-12-25

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Narodzenia Pańskiego

  

  1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Bożego Narodzenia. Jutro przypada święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Po każdej Mszy św. będzie tradycyjne poświęcenie owsa ku czci św. Szczepana. Składka zbierana jutro przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. W poniedziałek przypada dzień naszego Odpustu parafialnego. Msze św. będą o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Po każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo wina.
  1. Pragnę bardzo serdecznie podziękować Wszystkim, którzy przyczynili się do powstania szopki w naszej świątyni, przystrojenia choinkami naszego kościoła i Placu Maryjnego – panu Krzysztofowi Świecy, Jerzemu Galas i panu Sołtysowi. Dziękuję panom z OSP Zalasowa i tym, którzy zadbali o wysprzątanie kościoła, chórowi, pani organistce, scholi, orkiestrze, panu kościelnemu, służbie liturgicznej ołtarza, kantorom. Bardzo dziękujemy Rodzinie za ofiarowanie drzewka choinkowego na Plac Maryjny oraz właścicielom królików, że mogą kolejny raz gościć w naszej szopce.  Bardzo dziękuje naszym Nadzwyczajnym Szafarzom Komunii Świętej za ich posługę i pomoc oraz pani Marcie, naszej gospodyni za jej pracę. Podziękowania należą się panom, dzięki którym powstała, kolejny raz nasza szopka na Placu Maryjnym panu Grzegorzowi Zalasowi i Kazimierzowi Dębickiemu oraz naszym Strażakom z OSP. Stowarzyszeniu Zalasowian dziękuję za przygotowanie stroików i rozniesienie ich do Seniorów naszej parafii a także za przystrojenie choinki i drzewek na Placu Maryjnym szczególnie pani Katarzynie Mróz i pani Barbarze Golec. Wszystkim za zaangażowanie, poświęcony czas i prace – Bóg zapłać.  Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy skierowali pod adresem naszej parafii i kapłanów życzenia świąteczne. Za wszelką życzliwość i pomoc my kapłani bardzo dziękujemy – Bóg zapłać.
  2. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” dodatek płyta CD z czterema Ewangeliami z serii Biblia Audio. W „Niedzieli” podręczny modlitewnik z kalendarzem na 2022 rok. Oba tygodniki w wydaniu świątecznym w cenie 10 zł.


© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress