OGŁOSZENIA 2022-01-09

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela Chrztu Pańskiego

 

 1. Dzisiaj kończymy w liturgii Kościoła okres Narodzenia Pańskiego.
 2. Bóg zapłać za ofiary złożone w Święto Trzech Króli i w I piątek na misje oraz za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby naszej parafii.
 3. Bóg zapłać za ofiary złożone ostatnio w kopertach na potrzeby parafii: Rodzinie z ul. W. Jagiełły 38, ul. Karpackiej 185, ul. Tarnowskiej 119.
 4. Bardzo dziękujemy VI Róży Różańcowej Męskiej, p. Urszuli i Zdzisławowi Peca, Rodzinie z ul. K. Wielkiego 148 oraz Rodzinie, która prosiła o anonimowość za ofiary złożone na odnowienie poszczególnych stacji naszej Drogi Krzyżowej. Bóg zapłać.
 5. Bardzo dziękujemy za zorganizowanie Orszaku Trzech Króli i udział w nim. Bóg zapłać. Dziękujemy wszystkim fundatorom nagród w naszych parafialnych konkursach szopek i kolęd. Dziękujemy wszystkim uczestnikom tych konkursów i pani Krystynie, naszej organistce za ich przygotowanie i przeprowadzenie. Bóg zapłać.
 6. Dzisiaj w naszym kościele po Mszy św. o godz. 9.00 i 11.00, kolęda misyjna przygotowana przez dzieci naszej parafii.
 7. W piątek na godzinę 17:00 zapraszamy młodzież z klas ósmych w ramach przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
 8. Od 6 stycznia ksiądz Paweł Kasperowicz odprawia w Warszawie Msze św. gregoriańskie za śp. Marię Gawron z intencji męża i syna.
 9. Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. (pranie i środki czystości) Bóg zapłać. Na poniedziałek i sobotę prosimy następne rodziny z kolejki.
 10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy m. in. o tym, czy Jezus jako dziecko wiedział, że jest Bogiem. W tygodniku „Niedziela” nowy dodatek tematyczny – „ABC WIARY”.
 11. W minionym tygodniu do wieczności odeszła Śp. Julianna Januś, która mieszkała przy ul. Granicznej. Zmarła w Tarnowie. Jej Pogrzeb był w piątek. Polećmy nieśmiertelną duszę Śp. Julianny, Miłosiernemu Bogu. Dobry Jezu…
 12. Intencje mszalne…
 13. Na dobre przeżycie niedzieli, na czas odpoczynku i czas naszych obowiązków, który jest przed nami, także na dawanie świadectwa o byciu dzieckiem Bożym przez przyjęty Sakrament Chrztu, niech Wam Drodzy Parafianie i Goście, błogosławi Dobry Bóg.


© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress