OGŁOSZENIA 2022-01-16

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

       II Niedziela Zwykła

 

  1. W liturgii Kościoła, w tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek wspomnienie św. Antoniego – opata, w środę wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara – biskupa, w piątek św. Agnieszki – dziewicy i męczennicy.
  2. W piątek przypada Dzień Babci zaś w sobotę Dzień Dziadka. Pamiętajmy o modlitwie za nasze Babcie i naszych Dziadków tych żyjących i tych, którzy już odeszli do wieczności.
  3. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone w ostatnim czasie, w kopertach na potrzeby parafii. Dziękujemy: Rodzinie z ul. Tarnowskiej 30, ul. Piastowskiej 31, ul. Leśnej 11, ul. Granicznej 75, ul. Jagiellońskiej 36, ul. J. Kochanowskiego 53, ul. Św. Walentego 5, ul. Tuwima 15, ul. J. Słowackiego 5, ul. A. Mickiewicza 120 oraz anonimowym ofiarodawcom. Za wszystkie te ofiary –  serdeczne Bóg zapłać.
  4. Bóg zapłać 18 Róży Różańcowej Kobiet za ofiarę na odnowienie XIII stacji naszej Drogi Krzyżowej. Bóg zapłać także anonimowemu ofiarodawcy za ofiarę na ten cel.
  5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. (środki czystości i pranie) Bóg zapłać. Bardzo prosimy na poniedziałek i sobotę następne rodziny z kolejki.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” kolejna płyta z kolekcji Biblia Audio, a na niej księgi Rodzaju i Wyjścia. W tygodniku „Niedziela”, nowy dodatek tematyczny „Dbaj o zdrowie”.
  7. Intencje mszalne…
  8. Na dobre przeżycie niedzieli w rodzinnym gronie, na czas wytchnienia i obowiązków, Wam drodzy Parafianie i drodzy Goście, niech błogosławi Dobry Bóg.


© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress