OGŁOSZENIA 2022-01-23

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  III Niedziela Zwykła

Niedziela Słowa Bożego 

 

  1. W liturgii Kościoła, w tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek wspomnienie św. Franciszka Salezego – biskupa i doktora Kościoła, we wtorek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w środę wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa – biskupów, w piątek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu – prezbitera i doktora Kościoła, w sobotę święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie.
  2. Bardzo dziękujemy za ofiary na potrzeby parafii, złożone ostatnio przez Rodzinę z: ul. Tarnowskiej 85, ul. Piastowskiej 17 A, ul. W. Jagiełły 44, ul. Sportowej 87. Bóg zapłać.
  3. Moi drodzy, otrzymaliśmy rachunek za gaz z ogrzewania kościoła, z ostatnich dwóch miesięcy na kwotę 9 tysięcy 109 zł. Jeśli mogę, to bardzo Was proszę o ofiary na ten cel w przyszłą niedzielę.
  4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. (pranie i środki czystości) Bóg zapłać. Bardzo prosimy na poniedziałek i sobotę następne rodziny z kolejki.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” przeczytać możemy m. in. o tym jak modlić się psalmami. W tygodniku „Niedziela” polecamy artykuł o tym: jak dzisiaj cenzuruje się katolików.
  6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła Śp. Czesława Burza, która mieszała przy ul. Mieszka I. Jej pogrzeb był w piątek. Polećmy nieśmiertelną duszę Śp. Czesławy Miłosiernemu Bogu. Dobry Jezu…
  7. Intencje mszalne…
  8. Na dobre przeżycie niedzieli w rodzinnym gronie, na obowiązki które przed nami, niech Wam drodzy Parafianie i Goście błogosławi Dobry Bóg.


© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress