OGŁOSZENIA 2022-05-15

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

       5 Niedziela Wielkanocna 

  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek święto Św. Andrzeja Boboli – prezbitera i męczennika, patrona Polski, w środę wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego – prezbitera.
  2. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach Majowych w kościele i przy kapliczkach. Nabożeństwa Majowe sprawowane są w naszym kościele, w ciągu tygodnia o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 15.30.
  3. Bardzo dziękuję za wszystkie ofiary złożone w kopertach na potrzeby naszej parafii i utrzymanie kościoła: Rodzinie z ul. Tarnowskiej 157, ul. Św. Walentego 3, ul. A. Mickiewicza 120, ul. W. Jagiełły 42 a także anonimowemu ofiarodawcy. Bóg zapłać.
  4. Jutro, dzień swoich imienin przeżywa Ks. Biskup Ordynariusz Andrzej Jeż, któremu patronuje św. Andrzej Bobola. Polecajmy w naszych modlitwach osobę naszego Ks. Biskupa Ordynariusza i Jego posługiwanie Panu Bogu.
  5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. (środki czystości i pranie) Bóg zapłać. Bardzo prosimy na poniedziałek i sobotę następne rodziny z kolejki.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” można przeczytać m. in. o kanonizowanym właśnie Karolu de Foucauld i o miejscach, w których zrodziło się, dojrzewało i realizowało jego powołanie. W „Niedzieli” polecamy artykuł o tym czy internet może stać się narzędziem ewangelizacji?
  7. Intencje mszalne…
  8. Na dobre przeżycie niedzieli, tygodnia, który przed nami, na nasze podążanie do nieba ziemskimi drogami, przyjmijmy Boże błogosławieństwo.


© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress