OGŁOSZENIA 2022-07-03

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

14 niedziela zwykła

 

 1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy: w środę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej – dziewicy, w piątek wspomnienie św. Jana z Dukli – prezbitera.
 2. W sobotę (9 lipca) na godz. 18.00 zapraszamy na kolejną nowennę ku czci św. Rity i Mszę św.
 3. Bardzo dziękuję za ofiary złożone w kopertach na potrzeby naszej parafii: Rodzinie z ul. Karpackiej 9, ul. Tuchowskiej 80, ul. Tuchowskiej 78, ul. Granicznej 43 oraz anonimowym ofiarodawcom. Wszystkim ofiarodawcom, składam serdeczne Bóg zapłać.
 4. Bóg zapłać za wszystkie ofiary z I piątku na potrzeby misji i dzisiejsze ofiary na potrzeby diecezji.
 5. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołanych i o nowe powołania do służby Bogu.
 6. Nasza parafialna, piesza pielgrzymka wyruszy do Tuchowa w czwartek o godz. 7.30 z kościoła, aby uczestniczyć w uroczystej Mszy św. odpustowej o godz. 11.00.
 7. Z odnowienia i konserwacji powrócił krzyż z przedsionka naszego kościoła. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom, dzięki którym było możliwe odnowienie krzyża.
 8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty (środki czystości i pranie). Bóg zapłać. Bardzo prosimy na poniedziałek i sobotę następne rodziny z kolejki.
 9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” możemy przeczytać m. in. o tym, co robić gdy pojawią się wątpliwości w wierze? W „Niedzieli” polecamy cykl „Wakacje z Niedzielą”.
 10. Proszono o ogłoszenie: Sołtys Zalasowej p. Wiesław Matug, informuje, że wczoraj został uruchomiony nieodpłatny punkt czerpania wody na ul. Sportowej jadąc od ul. Karpackiej 300 m po lewej stronie. Punkt jest bezobsługowy wystarczy odkręcić zawór. W razie problemów kontakt z Sołtysem lub UG Ryglice w godzinach pracy urzędu.
 11. W minionym tygodniu do wieczności odeszła Śp. Teresa Zalasińska, która mieszkała przy ul. W. Jagiełły. Jej pogrzeb odbył się we wtorek. Polećmy nieśmiertelną duszę Śp. Teresy miłosiernemu Bogu. Dobry Jezu…
 12. Intencje mszalne…

Aby dobrze przeżyć niedzielny czas odpoczynku, kolejne dni tygodnia, który przed nami, by każdego dnia dochować wierności Chrystusowi i Jego Ewangelii, niech nam błogosławi Eucharystyczny Jezus.© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress