OGŁOSZENIA 2022-07-17

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

16 NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek wspomnienie św. Szymona z Lipnicy – prezbitera, w piątek święto św. Marii Magdaleny, w sobotę święto św. Brygidy – zakonnicy i patronki Europy.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby WSD w Tarnowie.
  3. Bardzo dziękuję za ofiary złożone ostatnio na potrzeby naszej parafii: Rodzinie z ul. Piastowskiej 93, ul. Piastowskiej 130, uczestnikom pieszej pielgrzymki do Tuchowa oraz ofiarodawcom, którzy prosili o anonimowość. Dziękuję także za ofiarę na remont dachu naszego kościoła – Rodzinie z ul. K. Wielkiego 182. Za te ofiary – Bóg zapłać.
  4. W przyszłą niedzielę z racji przypadającego 25 lipca wspomnienia św. Krzysztofa, który jest patronem kierowców i podróżujących, po każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo wszelkich pojazdów mechanicznych i ich poświęcenie. Przy tej okazji będzie można otrzymać zapach do auta z modlitwą kierowcy oraz złożyć ofiarę do puszek na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty (środki czystości i pranie). Bóg zapłać. Bardzo prosimy na poniedziałek i sobotę następne rodziny z kolejki.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytać możemy m. in. o tym, skąd się wziął zwyczaj śpiewania Apeli Jasnogórskiego codziennie o godz. 21.00. W „Niedzieli” polecamy tekst o tym co mówi nauka na temat dziesięciu plag egipskich?.
  7. Proszono o ogłoszenie: Pan Zdzisław Peca organizuje pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd 23 lipca (sobota) o godz. 3.00 rano, powrót około 20.00. Zapisy do czwartku 21 lipca u pana Zdzisława Pecy. Tel. 505 147 406 lub 14 674 23 58. Koszt około 45 zł.
  8. Intencje mszalne…

Wam wszystkim drodzy parafianie i przybyli goście, na ten niedzielny czas i cały tydzień, który przed nami, niech błogosławi dobry Bóg.© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress