OGŁOSZENIA 2022-07-24

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

17 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek święto św. Jakuba Apostoła, we wtorek wspomnienie św. Joachima i Anny – rodziców Najświętszej Maryi Panny, w piątek wspomnienie św. Marty, Marii i Łazarza.
  2. Bardzo dziękuję za ofiarę złożoną ostatnio na remont dachu kościoła Rodzinie z ul. Tarnowskiej 68 oraz ofiarodawcom, którzy prosili o anonimowość. Bóg zapłać.
  3. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dzisiaj do puszek na środki transportu dla misjonarzy.
  4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. (środki czystości i pranie) Bóg zapłać. Bardzo prosimy na poniedziałek i sobotę następne rodziny z kolejki.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” polecamy m. in. w wakacyjnym cyklu artykuł o duchowych i kulinarnych smakach Górnego Śląska. W tygodniku „Niedziela” polecamy artykuł o tym, czy wierzący człowiek może żyć bez modlitwy?
  6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł Śp. Józef Januś, który mieszkał przy ul. Granicznej. Termin Jego pogrzebu będzie ustalony. Polećmy nieśmiertelną duszę Śp. Józefa miłosiernemu Bogu. Dobry Jezu…
  7. Intencje mszalne…

Drodzy parafianie i goście, na ten niedzielny czas, na kolejne dni tygodnia, który przed nami, przyjmijmy Boże błogosławieństwo© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress