OGŁOSZENIA 2022-07-31

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

18 NIEDZIELA ZWYKŁA 

 1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego – biskupa i doktora Kościoła, w czwartek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya – prezbitera, w sobotę święto Przemienienia Pańskiego.
 2. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota sierpnia. Z tej racji możliwość spowiedzi będzie w środę, czwartek i piątek od godz. 17.00.
 3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00, w intencji powołań i za powołanych.
 4. W piątek udamy się do chorych od godz. 8.00. Bardzo prosimy aby tych chorych zgłosić do środy w zakrystii kościoła.
 5. Zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.00.
 6. Bardzo dziękuję za ofiary złożone ostatnio na potrzeby parafii: Rodzinie z ul. A. Mickiewicza 151, ul. Tuchowskiej 92, ul. A. Mickiewicza 136. Dziękuję także za ofiary na remont dachu kościoła: Rodzinie z ul. Karpackiej 33, ul. Karpackiej 126, ul. Sportowej 12 i anonimowym ofiarodawcom. Za wszystkie te ofiary Bóg zapłać.
 7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty (środki czystości i pranie) Bóg zapłać. Bardzo prosimy na poniedziałek i sobotę następne rodziny z kolejki.
 8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” polecamy m. in. o istocie i znaczeniu cudów, które zdarzają się po modlitwie za wstawiennictwem świętych. W tygodniku „Niedziela” znajdziemy m. in. artykuł o kapłanach, którzy posługiwali w oddziałach powstańczych w czasie Powstania Warszawskiego.
 9. Proszono o ogłoszenie: Zakład Usług Kominiarskich informuje, że w dniach 1 – 3 sierpnia, będą czyszczone i sprawdzane przewody kominowe na terenie Zalasowej.
 10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł Śp. Józef Mądel, który mieszkał przy ul. Tarnowskiej. Jego pogrzeb był we wtorek. Polećmy nieśmiertelną duszę Śp. Józefa miłosiernemu Bogu. Dobry Jezu…
 11. Intencje mszalne…

Drodzy parafianie i goście, na dobre przeżycie niedzieli, na czas odpoczynku i naszych obowiązków, niech błogosławi nam Chrystus.© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress