OGŁOSZENIA 2022-08-07

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

19 NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek wspomnienie św. Dominika – prezbitera, we wtorek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża – dziewicy i męczennicy, patronki Europy, w środę święto św. Wawrzyńca – diakona i męczennika, we czwartek wspomnienie św. Klary – dziewicy.
  2. Bardzo dziękuję za ofiary złożone ostatnio na potrzeby parafii: Rodzinie z ul. Piastowskiej 31, ul. Piastowskiej 130, ul. W. Jagiełły 32 i ul. Leśnej 43. Za te ofiary – Bóg zapłać.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone w I piątek na misje i dzisiejsze ofiary na potrzeby naszej diecezji. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  4. Organizowany jest wyjazd autokarowy z naszej parafii na zakończenie Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej 25 sierpnia. Zapisy i wpłaty w zakrystii, koszt to 70 zł.
  5. W sobotę na godz. 18.00, zapraszamy na kolejną nowennę i Mszę św. ku czci św. Rity.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 14.00 będzie sprawowana Msza św. z podziękowaniem za tegoroczne zbiory i w 660 rocznicę założenia Zalasowej.
  7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. (środki czystości i pranie) Bóg zapłać. Bardzo prosimy na poniedziałek i sobotę, następne rodziny z kolejki.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać m. in. o duchowych i kulinarnych smakach Podhala. W tygodniku „Niedziela” polecamy tekst o tym jak skutecznie pomóc osobom uzależnionym.
  9. Intencje mszalne…

Drodzy parafianie i goście, na dobre przeżycie niedzieli, na chwile odpoczynku i pracy, przyjmijmy Boże błogosławieństwo.© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress