OGŁOSZENIA 2023-08-20

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

20 NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek wspomnienie św. Piusa X – papieża, we wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej, w czwartek święto św. Bartłomieja Apostoła, w sobotę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  2. W czwartek przypada dzień imienin naszego księdza wikariusza, ks. Bartłomieja. Msza św. w intencji ks. Bartłomieja, zamówiona przez organizacje zalasowskie, będzie sprawowana we środę, 23 sierpnia po nowennie do MBNP.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek w ubiegłą niedzielę na pomoc dla Słowenii (4390 zł). Bardzo dziękuję za anonimową ofiarę złożoną ostatnio na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać.
  4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty (środki czystości i pranie) Bóg zapłać. Bardzo prosimy na poniedziałek i sobotę następne rodziny z kolejki.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” szczególnie polecamy artykuł zatytułowany „Produkt katolickopodobny” – o tym, dlaczego wielu ludzi wierzy fałszywym przewodnikom duchowym. W tygodniku „Niedziela” znajdziemy m. in. artykuł o roli wiary w biznesie.
  6. Intencje mszalne…

Drodzy Parafianie i Goście, ten niedzielny czas i cały tydzień, który przed nami, nasze dobre plany i zamiary, niech błogosławi Dobry Bóg© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress