OGŁOSZENIA 2023-08-27

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

21 NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy:
  w poniedziałek wspomnienie św. Augustyna – biskupa i doktora Kościoła, we wtorek wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
 2. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota września. Możliwość spowiedzi będzie w środę, czwartek i piątek od godz. 17.00.
 3. Do chorych udamy się w piątek; Ksiądz Proboszcz od godz. 8.00, Ksiądz Bartłomiej od godz. 13:00. Bardzo prosimy o zgłoszenie do środy
  w zakrystii chorych, których mamy odwiedzić.
 4. Bardzo dziękujemy za ofiary na potrzeby parafii: Rodzinie z ul.Mickiewicza 20, ul. Jagiellońskiej 32 i Rodzinie, która prosiła o anonimowość. Bóg zapłać. Bardzo dziękujemy także za anonimową ofiarę na chodniki do kościoła. Bóg zapłać.
 5. Zmiana tajemnic różańcowych dla Róż Żywego Różańca będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.00.
 6. Spotkanie DSM odbędzie się w sobotę, 2 września o godz. 9.00. Zapraszamy również dziewczęta, które chcą dołączyć do DSM-u. Zapisy będą trwać do końca września.
 7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty (środki czystości
  i pranie). Bóg zapłać. Bardzo prosimy na poniedziałek i sobotę następne rodziny z kolejki.
 8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” polecamy osobiste świadectwa dziennikarzy tygodnika
  o tym, jakie znaczenie dla ich życia ma ikona Matki Bożej Częstochowskiej. W Tygodniku „Niedziela” artykuły na temat fenomenu jakim są cuda. Choć wielu nie mieszczą się w głowie, jednak są częścią naszego życia.
 9. Proszono o ogłoszenie: Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
  w Zalasowej serdecznie zaprasza rodziców dzieci oddziałów przedszkolnych oraz rodziców uczniów klas 1 na zebranie organizacyjne, które odbędzie się 28 sierpnia 2023 r. według następującego harmonogramu:

          godz. 16.00 – zebranie dla rodziców uczniów klas 1

          godz. 17.00 – zebranie dla rodziców dzieci z oddziału rocznego obowiązkowego przygotowania przedszkolnego (tzw. „zerówka”)

          godz. 18.00 – zebranie dla rodziców dzieci z pozostałych oddziałów przedszkolnych.

 1. Stowarzyszenie Zalasowian organizuje zakończenie wakacji w Wiosce Indiańskiej w Zalasowej, w sobotę 2 września o godz. 17.00.
  W programie zabawy i gry dla dzieci z animatorami.
  Zapisy i szczegóły w sklepie papierniczym w Zalasowej i u Pani Katarzyny Mróz do 31 sierpnia. Więcej informacji w mediach społecznościowych Stowarzyszenia Zalasowian i na plakatach.
 2. Intencje mszalne…

 Drodzy Parafianie i Goście, ten niedzielny czas, dla wielu ostatnie dni wakacji, nasze dobre plany i zamiary, niech błogosławi Dobry Bóg.© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Polityka prywatności
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress