OGŁOSZENIA 2023-09-17

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

      24 NIEDZIELA ZWYKŁA     

             Światowy Dzień

 Środków Społecznego Przekazu

  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy: w poniedziałek święto św. Stanisława Kostki- zakonnika, patrona Polski, w środę wspomnienie św. Andrzeja Kim Taegon – prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy – męczenników, w czwartek święto św. Mateusza – Apostoła i Ewangelisty, w sobotę wspomnienie św. O. Pio – prezbitera.
  2. Bóg zapłać za ofiary, złożone ostatnio w kopertach na potrzeby naszej parafii: Rodzinie z ul. Karpackiej 78 i Rodzinie, która prosiła o anonimowość.
  3. Dzisiaj do puszek można złożyć ofiarę na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.
  4. Rodziców dzieci z klas III, które przygotowują się do I Spowiedzi i Komunii Św., ks. proboszcz zaprasza na spotkanie we środę po Mszy św. wieczornej w kościele.
  5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty (środki czystości i pranie). Bóg zapłać. Bardzo prosimy na poniedziałek i sobotę następne rodziny z kolejki.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” warto zwrócić szczególną uwagę na wywiad z kard. Grzegorzem Rysiem (m.in. o wypowiedziach papieża Franciszka na temat Rosji) oraz na główny temat numeru – o tym, jak bronić się przed brutalizacją języka w przestrzeni publicznej. Warto też wrócić do beatyfikacji rodziny Ulmów. W „Niedzieli” polecamy tekst o tym, jacy są współcześni pielgrzymi.
  7. Proszono o ogłoszenie: Stowarzyszenie Zalasowian zaprasza na Rodzinny Rajd Rowerowy, który odbędzie się w niedzielę 1 października. Zbiórka uczestników o godz. 13.00 na Placu Maryjnym, start godz. 13.30. Zapisy do czwartku 28 września do godz. 16.00 w Sklepie Papierniczym jak również do wglądu regulamin oraz trasa rajdu. Na zakończenie Rajdu ognisko za Starą Plebanią. Więcej informacji w mediach społecznościowych i na plakatach.
  8. Intencje mszalne…
  9. Drodzy parafianie i goście, na dobre przeżycie niedzieli, na nowy tydzień naszych obowiązków, na dobre i odpowiedzialne korzystanie ze środków społecznego przekazu każdego dnia, przyjmijmy Boże błogosławieństwo.
© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress