OGŁOSZENIA 2023-11-12

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

32 NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy: w poniedziałek wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – męczenników, w piątek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej – zakonnicy, w sobotę wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny – dziewicy i męczennicy.
  2. Dzisiaj przypada Światowy Dzień Ubogich oraz Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę na „Kościół w potrzebie”.
  3. Bardzo dziękuję za ofiary składane dzisiaj na potrzeby naszej parafii oraz za ofiary w kopertach na utrzymanie kościoła i prace remontowe: Rodzinie z ul. Piastowskiej 117, ul. K. Wielkiego 106, ul. Karpackiej 33, ul. Tarnowskiej 23, ul. Tuchowskiej 98, ul. A. Mickiewicza 141, ul. Ogrodowej 2, ul. Mieszka I 17 oraz ofiarodawcom, którzy prosili o anonimowość. Bóg zapłać.
  4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. (środki czystości i pranie) Bóg zapłać. Bardzo prosimy na poniedziałek i sobotę następne rodziny z kolejki.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” warto dowiedzieć się, którzy święci patronują Polsce i jakie znaczenie ma modlitwa za Ojczyznę. W Tygodniku „Niedziela” przeczytamy m. in. o tym, jaka jest sytuacja osób po rozwodzie w Kościele.
  6. Proszono o ogłoszenie: Zarząd Fundacji im. Leszka Gawrona uprzejmie informuje, że w dniu 17 listopada (piątek) 2023 od godziny 17.00 w Pałacu Pod Dębami będzie można odebrać drzewka i krzewy owocowe zamówione wcześniej za pośrednictwem Sklepu papierniczego w Zalasowej u Pani Małgorzaty Matug. Materiał szkółkarski będzie skompletowany wg. złożonych deklaracji zakupu. Serdecznie zapraszamy.
  7. Intencje mszalne…
  8. Na dobre przeżycie niedzieli, na dobre wypełnianie naszych obowiązków w nowym tygodniu, na to byśmy z odwagą w sercu ale i mądrością podążali ku wieczności, przyjmijmy Boże błogosławieństwo.


© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Polityka prywatności
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress