OGŁOSZENIA 2023-11-19

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

33 Niedziela Zwykła 

  1. W liturgii Kościoła, w tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego – prezbitera, we wtorek Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny, w środę wspomnienie św. Cecylii – dziewicy i męczennicy, w piątek wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac – prezbitera i Towarzyszy – męczenników.
  2. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone ostatnio na potrzeby parafii. Dziękuję Rodzinie z ul. Tuwima 19, ul. Tarnowskiej 195, ul. W. Jagiełły 7, ul. Sportowej 12, ul. Węgierskiej 12, ul. Piastowskiej 31, ul. W. Jagiełły 32, ul. A. Mickiewicza 120, ul. Tarnowskiej 197. ul. J. Słowackiego 66 oraz ofiarodawcom, którzy prosili o anonimowość.
  3. Informuje, że wypłaciłem kolejną część należności za malowanie dachu naszego kościoła. Tym razem to kwota 3800 zł.
  4. Zachęcamy do udziału już w IV edycji  Konkursu Kolęd i Pastorałek oraz Rodzinnym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych,  które organizuje nasza parafia. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej naszej parafii i na fb. Kontakt z panią Krystyną, naszą organistką.
  5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. (środki czystości i pranie) Bóg zapłać. Bardzo prosimy na poniedziałek i sobotę następne rodziny z kolejki.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” polecamy kilka artykułów ukazujących znaczenie i skalę działalności charytatywnej Kościoła. W Tygodniku „Niedziela” polecamy tekst o tym jak rozumieć proroctwa?
  7. Proszono o ogłoszenie: Pani Dyrektor oraz Społeczność Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Zalasowej, serdecznie zapraszają na XII odsłonę Narodowego Czytania, które odbędzie się 26 listopada b.r. o godzinie 17.00 na hali Zespołu.
  8. Intencje mszalne…
  9. Moi drodzy, na ten niedzielny czas, na kolejne dni naszej pracy i obowiązków, na pomnażanie naszych życiowych talentów, przyjmijmy Boże błogosławieństwo.


© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Polityka prywatności
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress