OGŁOSZENIA 2024-01-21

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

3 Niedziela Zwykła

Niedziela Słowa Bożego

  1. W liturgii Kościoła, w tym tygodniu przeżywać będziemy: w środę wspomnienie św. Franciszka Salezego – biskupa i doktora Kościoła, w czwartek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w piątek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa – biskupów.
  2. W ramach Nabożeństwa czterdziestogodzinnego (przez trzy kolejne niedziele), zapraszamy w przyszłą niedzielę, w godz. od 12.00 do godz. 16.00, do adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
  3. Bardzo dziękuję za ofiary na potrzeby parafii Rodzinie z ul. W. Jagiełły 21, ul. Piastowskiej 43, ul. Karpackiej 97, ul. A. Mickiewicza 20, ul. Tuchowskiej 103, ul. Tarnowskiej 85 oraz ofiarodawcom, którzy prosili o anonimowość. Dziękuję także za ofiary na kościół, które składacie przy okazji kolędy. Bóg zapłać.
  4. W tym tygodniu zakończymy duszpasterskie odwiedziny Waszych Rodzin. Bardzo Wam dziękujemy za życzliwe przyjęcie w klimacie wspólnej modlitwy i życzliwości. Dziękujemy bardzo także za przywożenie w kolejne dni na kolędę, za odwożenie po jej zakończeniu, a także za przewożenie i wskazywanie drogi między kolejnymi domami. Bóg zapłać za zaufanie, za posiłki, za świadectwo Waszej wiary oraz za złożone ofiary. Część z tych ofiar, jak co roku, przekazujemy na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie i na „Caritas Sacerdotalis” – czylifundusz emerytalny dla kapłanów emerytów i chorych kapłanów. Bóg zapłać także za ofiary dla pana kościelnego jako wynagrodzenie za Jego całoroczne posługiwanie w naszej świątyni, za ofiary dla ministrantów i lektorów.
  5. Dzisiaj w naszym kościele na Mszy św. o godz. 16.00 śpiewa Chór Nauczycielski AKORD z Mielca. Po Mszy św. koncert kolęd w wykonaniu tegoż chóru. Zapraszamy.
  6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. (pranie i środki czystości) Bóg zapłać. Bardzo prosimy na poniedziałek i sobotę następne rodziny z kolejki.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dzisiejszy „Gość Niedzielny” podejmuje temat opieki nad seniorami. W tygodniku „Niedziela” polecamy artykuł o tym: co dziś najbardziej różni chrześcijan?
  8. Intencje mszalne…
  9. Plan kolędy…
  10. Na dobre przeżycie niedzieli w rodzinnym gronie, na obowiązki które przed nami, niech Wam drodzy Parafianie i Goście błogosławi Dobry Bóg.


© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Polityka prywatności
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress