Ołtarze na Boże Ciało

I ołtarz – odpowiedzialni: Klub Seniora i Szkoła, a o wsparcie prosimy mieszkańców południowo-zachodniej części Zalasowej: ul. K. Wielkiego prawa strona do lewej strony ul. Tuchowskiej z ulicami Mieszka I, Piastowską i Bukową. Kontakt p. Izabela Bardo tel. 666-341-404.

II ołtarz – odpowiedzialni: Koło Rękodzieła i Stowarzyszenie Zalasowian, a o wsparcie prosimy mieszkańców północno-zachodniej części Zalasowej: prawa strona ul. Tuchowskiej do lewej strony ul. Tarnowskiej z ulicami: W. Jagiełły, Kr. Jadwigi, Węgierską, W. Łokietka, Jagiellońską, Krótką. Kontakt p. Małgorzata Matug tel. 508-134-346.

III ołtarz – odpowiedzialni: Koło Gospodyń i Chór Parafialny, a o wsparcie prosimy: mieszkańców południowo-wschodniej części Zalasowej: prawa strona ul. Karpackiej do lewej strony ul. K. Wielkiego z ulicami: Zieloną, M. Reja, Z. Krasińskiego, W. Reymonta, J. Słowackiego, C. K. Norwida, Sportową, Południową. Kontakt p. Grażyna Lesiak tel. 602-885-323.

IV ołtarz – odpowiedzialni: OSP Zalasowa i pan Sołtys, a o wsparcie prosimy: mieszkańców północno-wschodniej części Zalasowej: prawa strona ul. Tarnowskiej do lewej strony ul. Karpackiej z ulicami: Kościelną, Św. Walentego, A. Mickiewicza, J. Tuwima, Ogrodową, J. Kochanowskiego, Zgodną, Leśną, Graniczną. Kontakt p. Wiesław Matug tel. 501-857-429.