Schemat naszej świątyni z zaznaczonymi miejscami

Od poniedziałku 2020-04-20, według nowych wskazań państwowych, w naszym kościele w czasie Mszy św. może przebywać maksymalnie 27 osób. Przy wejściu do kościoła wystawiony jest schemat naszej świątyni z zaznaczonymi punktami gdzie dana osoba może uczestniczyć w nabożeństwie. Bardzo proszę aby każdy wchodzący na Mszę św. przyklejał kolejny magnes na to miejsce w którym będzie uczestniczył w nabożeństwie. Będzie to informacja dla następnych osób, ile jeszcze i gdzie można zająć miejsce w kościele.© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress