Życzenia na Boże Narodzenie 2021

„Oto PANNA pocznie i porodzi Syna
i nazwie Go imieniem EMMANUEL”
(Iz 7,14).

Na radosne przeżywanie Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam, drodzy Parafianie oraz przybyli Goście, głębokiego doświadczenia narodzin Jezusa w Waszym życiu, abyście uczestniczyli w wydarzeniach Nocy Betlejemskiej z miłością blisko Maryi, Józefa i nowonarodzonego Dzieciątka.

Niech Boskie Dzieciątko błogosławi Wasze rodziny, domy i zagrody. Niech przyniesie Wam pokój, zgodę, wzajemną miłość i zrozumienie. Niech błogosławi w domu i w pracy, dzieci, młodzież i dorosłych. Niech doda sił i odwagi na trudy codziennego życia.

Emmanuel – znaczy Bóg z nami. Niech zatem Bóg nam wszystkim towarzyszy na każdej ścieżce naszego życia!

Niech Wam się darzy!

Szczęść Boże!

Świąteczne życzenia: proboszcz parafii ks. Stanisław Kurczab i chór parafialny w Zalasowej© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress