Życzenia na Nowy Rok 2023

Na progu Nowego Roku wita nas Maryja, Święta Boża Rodzicielka, z Dzieciątkiem Jezus, które pragnie każdemu z nas błogosławić. Dziś wszyscy składamy sobie życzenia zdrowia, szczęścia, radości i pokoju. I my Wam pragniemy życzyć, by nie zabrakło nikomu zapału do pracy, byśmy w nowym 2023 roku tworzyli nowe, dobre dzieła. Niech nadzieja na  lepsze jutro pokazuje Nam wszystkim największy przymiot Boga, jakim jest miłość. Niech błogosławieństwo Boże i Chrystusowy pokój towarzyszą Wam i Waszym rodzinom przez wszystkie dni nowego roku kalendarzowego. Niech Najświętsza Maryja Panna, Święta Boża Rodzicielka wyprasza Wam potrzebne łaski i otacza macierzyńskim płaszczem!

Szczęść Boże!

Niech Wam się darzy!

Wasi duszpasterze

Ks. Stanisław Kurczab

Ks. Bartłomiej Wilkosz© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress