Życzenia Wielkanocne 2019

ŻYCZENIA

Niech zmartwychwstanie Jezusa uwolni Was od lęku i uzdolni do świadczenia o Jego miłości, która zawsze przewyższa nasze oczekiwania i wyprzedza dążenia. Niech spotkanie z Nim w miejscach, do których nas posyła – także w tych najbliższych: w domu, pracy, szkole, parafii – pozwoli poznać Go na nowo i napełni Was prawdziwym szczęściem i pokojem. Na spokojne święta, przeżywane z Bogiem w sercu, w gronie rodziny i przyjaciół, życzymy Wam wszystkim Parafianie i Goście – Szczęść Boże i niech się Wam darzy.

Wasi duszpasterze© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress