Życzenia Wielkanocne 2022

Drodzy Siostry i Bracia,

Życzymy Wam, aby Zmartwychwstały Chrystus obdarzył Was i cały świat upragnionym pokojem. Obyśmy wszyscy zrozumieli, że w Jego ranach jest nasze zdrowie, i cieszyli się Jego obecnością wśród nas. Niech napełni nas odwagą, abyśmy otworzyli serca na ludzi, których stawia na naszej drodze i do których nas posyła. Na spokojne święta, przeżywane z Bogiem w sercu, w gronie rodziny i przyjaciół, życzymy Wam wszystkim, my Wasi duszpasterze – Szczęść Boże i niech się Wam darzy.

Wasi duszpasterze© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress