Życzenia Wielkanocne 2023

Chrystus został ofiarowany jako nasza Pascha

Odprawiajmy nasze święto w Panu.

(1 Kor 5,7b-8a)

Wielkanoc to czas Bożego błogosławieństwa i  radości ze Zmartwychwstania. To okres, w którym wszystko budzi się do życia. Niech Wasze serca wypełnią się wiarą, nadzieją i miłością oraz staną się gotowe na radosne przywitanie Zmartwychwstałego. Dzielcie się  Radosną Nowiną przy wielkanocnym stole pełnym tradycyjnych dań spożywanych w gronie rodzinnym. Niech ta dobra wiadomość trafi pod każdy dach naszej parafii, że Jezus prawdziwie zmartwychwstał!

                                                                      Wesołego Alleluja!

                                                                     Niech się Wam darzy!

                                                                     Wasi duszpasterze© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress