RÓŻE RÓŻAŃCOWE

Róże Różańcowe w naszej Parafii:

2 Róża Kobiet św. Kinga

  1. Chrobak Katarzyna
  2. Firmuga Teresa
  3. Jarosz Anna
  4. Kawa Iwona
  5. Kawa Krystyna
  6. Mitan Stanisława
  7. Niedojadło Krystyna
  8. Osowska Anastazja
  9. Papuga Maria
  10. Plebanek Bogumiła
  11. Pochroń Teresa
  12. Pochroń Wiesława
  13. Pomykacz Katarzyna
  14. Pomykacz Maria
  15. Sambora Barbara
  16. Sambora Monika
  17. Sarad Józefa
  18. Usarz Zofia
  19. Wójtowicz Sabina
  20. Zabawa Weronika

5 Róża Kobiet św. Siostry Faustyny

  1. Augustyn Renata
  2. Cichoń Monika
  3. Galas Anna
  4. Galas Maria
  5. Galas Zofia
  6. Gbur Czesława
  7. Jarosz Janina
  8. Jaworska Krystyna
  9. Micek Zofia
  10. Onak Krystyna
  11. Papuga Aniela
  12. Stańczyk Irena
  13. Suchan Renata
  14. Szczęch Janina
  15. Usarz Bogumiła
  16. Usarz Zofia
  17. Zabawa Barbara
  18. Zabawa Grażyna
  19. Zabawa Karolina
  20. Zegar Halina

6 Róża Mężczyzn św. Antoni

  1. Bardo Ryszard
  2. Burza Mieczysław
  3. Burza Stanisław
  4. Burza Zenon
  5. Hebda Eugeniusz
  6. Hebda Józef
  7. Hebda Wiesław
  8. Kawa Adam
  9. Kawa Julian
  10. Kluzek Kazimierz
  11. Kluzek Ryszard
  12. Madeja Janusz
  13. Pawlik Henryk
  14. Pawłowicz Andrzej
  15. Piktas Mieczysław
  16. Pikus Stanisław
  17. Sadko Ryszard
  18. Sadko Wiesław
  19. Smołucha Alojzy
  20. Wojtanowski Józef

7 Róża Kobiet – św. Weronika 

  1. Bień Agnieszka
  2. Burza Małgorzata
  3. Chałpnik Władysława
  4. Czarnik Bogusława
  5. Czarnik Zofia
  6. Kawa Ewa
  7. Lech Teresa
  8. Majka Danuta
  9. Matug Małgorzata
  10. Nocek Stefania
  11. Pawłowicz Renata
  12. Piątek Józefa
  13. Pikus Grażyna
  14. Podraza Stanisława
  15. Stańczyk Alicja
  16. Szubrycht Justyna
  17. Tragarz Chrapusta Elżbieta

8 Róża Kobiet św. Agata

  1. Bardo Renata
  2. Burza Lidia
  3. Burza Maria
  4. Burza Teresa
  5. Gutkowska Barbara
  6. Januś Bogumiła
  7. Kluzek Anna
  8. Knapik Magdalena
  9. Korda-Burza Aneta
  10. Kosowska Bronisława
  11. Kosowska Małgorzata
  12. Kosowska Zofia
  13. Mazur Kinga
  14. Mazur Teresa
  15. Mądel Agnieszka
  16. Mróz Antonina
  17. Mróz Katarzyna 
  18. Orłowska Grażyna
  19. Sępek Julia
  20. Świnionoga Krystyna

9 Róża Kobiet – św. Bernadetta 

  1. Barszczewska Jadwiga
  2. Fudyma Iwona
  3. Fudyma Maria
  4. Galas Wiesława
  5. Januś Genowefa
  6. Kawa Agnieszka
  7. Kawa Julia
  8. Lebryk Anna
  9. Ludwin Agnieszka
  10. Mroczek Zofia
  11. Nalepka Edwarda
  12. Peca Wanda
  13. Piątek Agnieszka
  14. Rej Alina
  15. Rej Janina
  16. Smoleń Danuta
  17. Szeląg Bogumiła
  18. Szwaja Michalina
  19. Wójtowicz Maria
  20. Zielińska Janina

10 Róża Kobiet św. Barbara

  1. Bajorek Joanna
  2. Burza Maria
  3. Chudy Danuta
  4. Czarnik Daniela
  5. Gębarowska Kinga
  6. Hołda Zofia
  7. Januś Jolanta
  8. Kasprzyk Władysława
  9. Korda Izabela
  10. Korda Katarzyna
  11. Kula Maria
  12. Łępa Aneta
  13. Łępa Katarzyna
  14. Mikrut Barbara
  15. Mikrut Dorota
  16. Niedziela Anna
  17. Niedziela Patrycja
  18. Pawlik Krystyna
  19. Stańczyk Monika
  20. Stepek Zofia

12 Róża Kobiet – św. Urszula Ledóchowska

  1. Bardo Maria ul. Karpacka
  2. Bardo Maria ul. Św. Walentego
  3. Barszczewska Aneta
  4. Barszczewska Maria
  5. Dominiewska Lesława
  6. Kosowska Aneta
  7. Kozak Katarzyna
  8. Kozak Stefania
  9. Kusek Anna
  10. Lipowska Stanisława
  11. Machota Bogusława
  12. Matug Marta
  13. Michoń Grażyna
  14. Michoń Stefania
  15. Sarad Genowefa
  16. Smoleń Sabina
  17. Solak Zofia
  18. Świnionoga Maria ul. Sportowa
  19. Zegar Monika
  20. Zgłobik Stanisława ul. Południowa

16 Róża Kobiet św. Monika

  1. Chochołowicz Beata
  2. Januś Jolanta
  3. Kawa Irena
  4. Kawa Teodozja
  5. Kukla Anna
  6. Lebryk Krystyna
  7. Lebryk Marzena
  8. Lipowska-Kawa Lucyna
  9. Matug Maria
  10. Olszówka Anna
  11. Onak Halina
  12. Papuga Małgorzata
  13. Pochroń Maria
  14. Rutkowska Maria
  15. Tokarz Irena
  16. Tokarz Joanna
  17. Tokarz Jolanta
  18. Tokarz Maria
  19. Ussarz Stanisława
  20. Zabawa Wiesława

17 Róża Kobiet Św. Rita

  1. Budzik Urszula
  2. Burza Krystyna
  3. Hebda Krystyna
  4. Hebda Maria
  5. Kępowicz Małgorzata
  6. Kluzek Bogumiła
  7. Kusek Barbara
  8. Madeja Stanisława
  9. Niemiec Joanna
  10. Pawlik Danuta
  11. Pawłowicz Anna
  12. Peca Urszula
  13. Piktas Zuzanna
  14. Pozdał Maria
  15. Pozdał Marta
  16. Smoucha Izabela
  17. Burza Katarzyna
  18. Stańczyk Katarzyna
  19. Wojtanowska Genowefa
  20. Zegar Salomea

18 Róża Kobiet św. Teresa od Dzieciątka Jezus

  1. Bardo Stanisława
  2. Bień Kazimiera
  3. Burza Anna
  4. Burza Bogusława
  5. Dominiewska Patrycja
  6. Kluzek Renata
  7. Mikrut Kazimiera
  8. Pawłowicz Julia
  9. Pawłowicz Michalina
  10. Pawłowicz Salomea
  11. Piktas Kzimiera
  12. Piktas Zofia
  13. Radziszewska Anna
  14. Sadko Kazimiera
  15. Sarad Jolanta
  16. Sarad Władysława
  17. Śliwińska Irena
  18. Wajda Bogumiła
  19. Zalas Marta
  20. Zegar Grażyna

19 Róża Kobiet św. Zofia

  1. Barszczewska Maria
  2. Galas Anastazja
  3. Gryzło Stefania
  4. Hebda Beata
  5. Kowal Krystyna
  6. Labak Genowefa
  7. Matug Janina
  8. Olszówka Michalina
  9. Podraza Iwona
  10. Poniewierka Genowefa
  11. Radziszewska Zofia
  12. Sarad Danuta
  13. Siedlik Janina
  14. Smoła Michalina
  15. Solarz Agnieszka
  16. Stępień Stanisława
  17. Sus Stanisława
  18. Śliwińska Agata
  19. Usarz Barbara
  20. Wrona Marta

20 Róża Kobiet Bł. Karolina Kózka

  1. Bardo Grażyna
  2. Durdek Irena
  3. Firmuga Helena
  4. Galas Stefania
  5. Hebda Teresa
  6. Januś Małgorzata
  7. Kawa Maria
  8. Kluzek Ilona
  9. Kluzek Zofia
  10. Kozioł Barbara
  11. Matug Alina
  12. Nalepka Elżbieta
  13. Olszówka Danuta
  14. Słomska Małgorzata
  15. Stańczyk Barbara
  16. Stańczyk Zofia
  17. Stefańska Stanisława
  18. Sterkowiec Michalina
  19. Świnionoga Maria
  20. Wrażeń Krystyna

23 Róża Kobiet św. Jadwiga

  1. Banach Anna
  2. Banach Halina
  3. Bardo Joanna
  4. Burza Janina
  5. Galas Katarzyna
  6. Galas Zofia
  7. Gorczyca Bogusława
  8. Kawa Stefania
  9. Matug Lucyna
  10. Mazur Ludwika
  11. Mikrut Aleksandra
  12. Nalepka Stanisława
  13. Orłowska Kinga
  14. Papuga Salomea
  15. Pawlik Aneta
  16. Pawlik Emilia
  17. Płuciennik Kazimiera
  18. Skowrońska Anna
  19. Zalas Małgorzata

24 Róża Kobiet św. Katarzyna ze Sieny

  1. Gubernat Bożena
  2. Kawa Renata
  3. Kawa Urszula
  4. Kowalska Stefania
  5. Kozioł Maria
  6. Laska Aneta
  7. Lebryk Urszula
  8. Magdziarczyk Stefania
  9. Niziołek Edyta
  10. Niziołek Helena
  11. Olszówka Emilia
  12. Pawłowicz Dorota
  13. Pawłowicz Małgorzata
  14. Peca Halina
  15. Piórkowska Marzena
  16. Sokołowska Marta
  17. Świnionoga Maria
  18. Wodzisz Renata
  19. Zabawa Jolanta
  20. Zakrzewska Danuta

Róża Mężczyzn św. Józef

  1. Bardo Mariusz
  2. Bardo Władysław
  3. Burza Sławomir
  4. Firmuga Józef
  5. Galas Eugeniusz
  6. Galas Jerzy
  7. Kluzek Grzegorz
  8. Kluzek Jan
  9. Mądel Sławomir
  10. Niedziela Łukasz
  11. Papuga Tadeusz
  12. Pawlik Andrzej
  13. Pawłowicz Leszek
  14. Pochroń Dominik
  15. Pomykacz Mieczysław
  16. Pomykacz Paweł
  17. Romanowski Witold
  18. Romanowski Zygmunt
  19. Sambora Leszek
  20. Zabawa Jan
© 2017: Parafia Zalasowa, All Rights Reserved
Polityka prywatności
Wykonanie i opieka nad stroną: emoll | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress